Kierownik Projektu UE (2 etaty), Kraków

Kraina Odkrywcy  to sieć przedszkoli i żłobków, która działa prężnie na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego. Od wielu lat przy współpracy z rodzicami staramy się tworzyć miejsca przyjazne dzieciom. Nasze placówki to miejsca pełne pasji i dobrych relacji.

W związku z realizacją projektów polegających na tworzeniu nowych żłobków w ramach sieci edukacyjnej Kraina Odkrywcy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich (Kraków) 

Zakres obowiązków:
– Planowanie i organizowanie działań w projekcie dotyczącym tworzenia i funkcjonowania żłobka w ramach sieci edukacyjnej „Kraina Odkrywcy”,
– Monitorowanie i koordynowanie realizacji zadań projektowych,
– Ocenianie kwalifikowalności i zatwierdzanie wydatków w projekcie,
– Poszukiwanie lokali, inwestorów pod nowe palcówki,
– Uczestniczenie przy adaptacji placówki: prowadzenie ustaleń z architektem, planowanie zapotrzebowania na wyposażenie placówki, współpraca z instytucjami publicznymi,
– Prowadzenie pełnej polityki personalnej podległego zespołu.

Oczekiwania:
– Wykształcenie wyższe,
– Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem,
– Wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, metod i narzędzi monitorowania pracy zespołu,
– Umiejętność planowania i rozliczania wydatków, kontrola poprawności finansowej usług,
– Doświadczenie w realizowaniu projektów unijnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
– dobrą atmosferę pracy,
– atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
– praca w godzinach od 8:00 – 16:00,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@gint.pl z dopiskiem w treści „Kierownik Projektów UE, Kraków”. Na zgłoszenia czekamy do 28 grudnia 2017.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest GINT Grzegorz Jasiński z siedzibą przy ul. Konopnickiej 18/40, 33-300 Nowy Sącz. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GINT Grzegorz Jasiński moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez GINT Grzegorz Jasiński.